ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельниччина молочкою торгує з Китаєм

Два підприємства області отримали дозвіл на реалізацію своєї продукції
Depo.
7 жовтня 2015 12:47
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина молочкою торгує з Китаєм
Хмельниччина молочкою торгує з Китаєм

Про співпрацю українських товаровиробників з КНР йшла мова на  селекторній нараді профільного міністерства, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ОДА.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленка разом з колегами із регіонів обговорили іновації в системі оподаткування аграрного сектору економіки та доступу української продукції на зарубіжний ринок.

"Цього року важливим показником розширення співпраці стало те, що все більше вітчизняних компаній отримали можливість виходу на китайський ринок. 18 українським підприємствам, надано право експортувати молочну продукцію до Китайської Народної Республіки. Це дасть нам можливість замінити ринки, які втратили в країнах СНД, зокрема в Російській федерації. Нині на російський ринок експорт становить лише 2% від загального вітчизняного ринку,"- уточнив Міністр.

Відтак, дозвіл на експорт молочної продукції до Китаю насьогодні отримали 2 підприємства Хмельницької області: "Славутський маслоробний комбінат" та "Старокостянтинівський молочний завод". 

Більше про товаровиробників краю читайте на порталі Depo.Хмельницький.