Хмельниччина імпортує товари виключно з Євросоюзу

Основну частину імпортованих товарів складає сільськогосподарська техніка і транспортні засоби з ЄС
Depo.
16 червня 2016 18:20
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина імпортує товари виключно з Євросоюзу
Хмельниччина імпортує товари виключно з Євросоюзу

У 2016 році Хмельниччина переорієнтувала імпортні операції, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі ДФС в області, суттєві зміни відбулися у структурі країн, з яких імпортуються товари. Так, якщо у 2015 році з країн ЄС - основних торговельних партнерів в область надходило 52% від всього імпорту, то у поточному році – 67%.

Наразі, до п’ятірки країн, з яких найбільше імпортується товарів в Україну, входять лише члени Європейського Союзу - Польща, Німеччина, Швейцарія, Великобританія та Нідерланди. Торік лідерами були Польща, Німеччина, Росія, Білорусь, Китай та Угорщина.

Зміни у структурі імпортованих товарів обумовили збільшення ввезення в Україну високотехнологічного виробничого обладнання промислового та сільськогосподарського призначення, а також сільськогосподарської техніки, дорожніх транспортних засобів та запчастин до них, кам’яного вугілля та мінеральних добрив.

"Характер імпортованих товарів вказує на надходження в область техніки та обладнання виробничого і сільськогосподарського призначення, що сприятиме розвитку економіки, створенню нових робочих місць та подальшому зростанню експортного потенціалу краю", - роблять позитивний прогноз митні експерти.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький