ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельниччина готова до реформ

Представники Консультативної Місії ЄС визнали Хмельниччину готовою до реформ
Depo.
20 липня 2015 17:29
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина готова до реформ
Хмельниччина готова до реформ

До Хмельниччини з робочим візитом прибули фахівці та асистенти відділу регіонального співробітництва Фелікс Гаутш, Яслер Рітзема, Фіона Колдвелл, Олександра Мазур та Ірина Реформатор, повідомляє Хмельницький.depo.ua. із посиланням сайт облдержадміністрації.

Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний мав з ними зустріч. Представники Консультативної Місії Європейського Союзу окреслили основні цілі Місії. Це створення основи для планування та реалізації реформ, які забезпечать безпеку та верховенство права, збільшать рівень суспільної довіри; реорганізація та реструктуризація правоохоронних та безпекових служб, узгодження підтримки ЄС з одночасними реформами в інших секторах (судовій, оборонній сферах та сфері посилення безпеки кордонів) та діями міжнародного співтовариства з надання підтримки України.

Михайло Васильович зазначив, наразі вивчається можливість упровадження на території області системних проектів "Безпечне місто", "Безпечна область". Їх реалізація дозволить посилити безпеку населення, дорожнього руху, захист стратегічних об'єктів, проведення масових заходів, упередження надзвичайних ситуацій тощо.

Яслер Рітзема на завершення зустрічи наголосив на тому, що він доповість своєму керівництву про готовність Хмельниччини до реформ.


Більше новин про реформи на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua.