Хмельниччина - друга в державі за темпами виробництва сільгосппродукції

Область посіла друге місце за підсумками 9 місяців
Depo.
21 жовтня 2016 09:22
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина - друга в державі за темпами виробництва сільгосппродукції
Хмельниччина - друга в державі за темпами виробництва сільгосппродукції

На Хмельниччині значно зріс показник темпів зростання обсягу виробництва продукції сільського господарства, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

За січень-вересень 2016 року порівняно з відповідним періодом минулого року індекс обсягу виробництва сільськогосподарської продукції склав 109,9%, в тому числі в галузі рослинництва – 118,8 %.

Щодо темпів приросту обсягу продукції рослинництва, то у сільськогосподарських підприємствах вони становлять 26,1%, у господарствах населення – 34,5%.

Варто відзначити, що у сільськогосподарських підприємствах області порівняно з січнем-вереснем минулого року забезпечено зростання виробництва сільськогосподарської продукції на 14,9 %, в господарствах населення – 24,7 %.

Обсяг виробництва продукції сільського господарства на одиницю сільського населення (у постійних цінах 2010 року) становить 16228 грн.

"За 9 місяців 2016 року Хмельницька область зайняла 2 місце серед регіонів України за темпами виробництва валової продукції сільського господарства", – повідомили в обладміністрації.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт