ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельниччанка стала самою "затишною" "Мамою року"

Мешканка Хмельницького Світлана Щерба стала переможницею в премії "Мама року"
Depo.
5 вересня 2015 17:33
ФОТО: depo.ua
Хмельниччанка стала самою "затишною" "Мамою року"
Хмельниччанка стала самою "затишною" "Мамою року"

Про це повідомляє Depo.Хмельницький.

Премія "Мама року" проводиться в Україні вперше. Претендентки на премію змагалися в 11 номінаціях. Для участі у конкурсі потрібно було надіслати історію своєї матусі, сестри, бабусі.

Конкурс проводився у чотири етапи.

Премія присвячується турботливим, надихаючим, красивим, стильним, успішним, енергійним і талановитим мамам.

Учасниці премії ділилися історіями свого щасливого материнства в номінаціях "Родинний затишок", "Натхнення", "Стиль", "Велике серце", "Успіх", спеціальній номінації "Супербабуся" та інших.

Світлана Щерба із Хмельницького отримала звання "Мама року" у номінації "Родинний затишок" за результатами голосування на сайті.

Історію Світлани розказала на сайті її донька Оксана. Кризовий час у дев'яності роки був непростим для родини Світлани. "Щоб купити мою першу в житті ляльку, мама продала свою красу і гордість - свою косу", - розповідає донька переможниці.

Попри те, що скрутні часи давно минули, і зараз Світлана - успішна ділова леді, її донька не перестає захоплюватись нею і дякувати своїй матусі.

Разом з переможницями в інших номінаціях, на Світлану чекала церемонія нагородження у місті Київ в заміському СПА-готелі.

Більше про знаних хмельничанок - на khm.depo.ua