Хмельничани за тепло боргують більше 100 млн грн

На підприємстві укладено 256 договорів на реструктуризацію заборгованості

МКП Хмельницьктеплокомуненерго" забезпечує послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання понад 55 тисяч фізичних осіб та більш як 1,5 тисяч юридичних осіб, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби мерії.

Заборгованість населення перед МКП "Хмельницьктеплокомуненрго" становить більш як 100 мільйонів гривень. Підприємство змушене застосовувати всі можливі важелі впливу на боржників. Спочатку з боржниками працюють контролери сервісного центру, відвідуючи помешкання боржників, аби дізнатися про причини несплати рахунків і дають попередження про необхідність розрахуватися за спожите, або пропонують реструктуризувати заборгованість.

Щоб реструктурувати заборгованість потрібно укласти договір з МКП "Хмельницьктеплокомуненерго", що передбачає сплату боргу рівними частинами (разом із поточними нарахуваннями) протягом визначеного періоду. Але є умова - одразу доведеться сплатити 30% від суми всього боргу.

На сьогодні на підприємстві укладено 256 договорів на реструктуризацію заборгованості на загальну суму понад 2 млн 200 тисяч гривень.

Якщо ж споживач відмовляється від такої можливості й нехтує рахунками надалі, або підписав договір, але ігнорує обов'язковими виплатами, то справа передається далі - в юридичну службу підприємства, яка займається вирішенням несплачених рахунків у судовому порядку. Відтак, якщо справи передаються до суду, боржник може потрапити під ряд санкцій: судовий і виконавчий збори, внесення до єдиного реєстру боржників, заборона виїзду за кордон та арешт майна.

Нагадаємо, більше половини хмельничан мають борги за водопостачання. Загальна сума сягнула 25,8 млн грн. А "Хмельницькгаз збут" пригрозив, з тієї ж причини, відключенням 18 тис. споживачів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook