ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельничани з обмеженими можливостями мріють про "Республіку добра"

Молоді інваліди Хмельницького прагнуть створити власний мистецький центр всеукраїнського рівня. Владі - не до цього
Depo.
27 серпня 2015 10:22
ФОТО: depo.ua
Хмельничани з обмеженими можливостями мріють про "Республіку добра"
Хмельничани з обмеженими можливостями мріють про "Республіку добра"

Хмельничани з обмеженими можливостями мріють створити власний мистецький центр всеукраїнського рівня, передає Depo.Хмельницький.

Особливістю цього закладу має стати те, що займатимуться там не лише вони. До "Республіки добра", а саме так називатимуть центр, планують долучити і бійців з АТО. На жаль, частина з них повертається зі сходу інвалідами.

Втілити мрію в життя хмельницькі інваліди намагаються от уже 15 років. Поки - марно.
Ініціатор створення центу Олег Стаднік розповів, що звертався уже і до міської влади. Його чемно вислухали, але далі справа не пішла.

Тож, не маючи власного офісу, товариство змушене кочувати. Наразі єдиним приміщенням, де вони можуть збиратись, є центр реабілітації. За круглим столом засідають двічі на місяць. Під час зустрічі діляться усім пережитим за останній час.
Пан Олег хоче, аби в омріяній республіці добра, кожна людина могла показати свої таланти, незважаючи на фізичні обмеження. А доти він як і його товариші по проблемам змушений шукати підтримки тут.

Чому ж влада не чує волання інвалідів про допомогу? Чому не хоче зрозуміти прагнення молодих людей із обмеженими можливостями адаптуватися до реалій життя?
Таких людей з обмеженими можливостями не всі розуміють, - бідкаються інваліди. А особливо не розуміє влада, котра за п'ятнадцять років так і не спромоглася допомогти тим, хто самотужки впоратися не може.

Більше про інвалідів - на khm.depo.ua.