Хмельничани велелюдним Маршем вшанували Героїв Небесної Сотні

Щонайменше півтори тисячі людей пройшлися вулицями з портретами Героїв Небесної Сотні та полеглих в АТО земляків

У п'яті роковини кривавого розстрілу Небесної Сотні у центрі Києва під час Революції Гідності в Хмельницькому відбувся Марш Героїв, передає Depo.Хмельницький.

В руках несли українські стяги та 306 портретів полеглих на майдані й на фронтах земляків.

Містяни пройшли від пам'ятника "Ангел Скорботи" вулицями Проскурівською, Подільською, Кам'янецькою, Героїв Майдану до пам'ятника Героям Небесної Сотні.

Біля пам'ятника Героям Небесної Сотні присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання, представники духовенства відправили панахиду за загиблими героями та помолилися за Україну.

На екранах ще раз продемонстрували кадри тих подій, присутні ще раз повернулися у ту страшну зиму 2014 року, ще раз згадали жертву, яку принесли кращі представники українського народу і усвідомили, що ми не маємо права забувати, якою ціною здобувається незалежність України.

Квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні та Меморіальної дошки пам'яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО поклали учасники Революції Гідності та антитерористичної операції, родини загиблих Героїв Небесної Сотні та учасники Операції об'єднаних сил на Сході України, керівники міста й області, депутати міської та обласної рад, представники духовенства, громадськість міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький