ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельничани просять Порошенка не знущатися над ними і погрожують протестами

У відкритому листі до президента України Петра Порошенка громадські активісти просять не ставити більше експериментів на Хмельниччиною і не призначати головою ОДА Олександра Корнійчука
Depo.
16 березня 2016 10:57
ФОТО: depo.ua
Хмельничани просять Порошенка не знущатися над ними і погрожують протестами
Хмельничани просять Порошенка не знущатися над ними і погрожують протестами

Офіційного листа гаранту написали керівники та представники понад півсотні громадських організацій області, передає Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

"Петре Олексійовичу, ми, громадські діячі Хмельниччини, активісти та учасники Революції гідності, для яких Хмельниччина є не просто одним з регіонів України, а нашою малою Батьківщиною, звертаємось до Вас з проханням не проводити черговий експеримент над Хмельничанами та не призначати на посаду голови Хмельницької ОДА Корнійчука Олександра Олександровича, 30.05.73 року народження, колишнього керівника обласного УДАРу, котрий наразі очолює обласний осередок ПП "Народний контроль". Хмельничанами він сприймається не інакше як "сірий кардинал Пруса" (колишнього пост-революційного очільника краю - авт.), – йдеться в офіційному листі, який, за словами активістів вже сьогодні має "лягти Президенту на стіл", - йдеться в листі.

У разі, якщо президент все ж не дослухається до хмельничан, громадські активісти прогнозують значні соціальні ризики, серед яких - масові акції протесту.

"Ми щиро бажаємо, щоб надані нами аргументи, що свідчать про неприпустимість призначення Корнійчука Олександра Олександровича на високу посаду представника Президента України, голову Хмельницької ОДА, дали Вам можливість прийняти виважене і правильне рішення. Вважаємо за доцільне проведення відкритого публічного обговорення громадою Хмельниччини можливих, на Ваш розсуд, кандидатур, на посаду голови Хмельницької ОДА", – йдеться у листі активістів до Петра Порошенка.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті