Хмельничани продовжують вдаватися до заговорів і чаклувань

Давні методи "приворотів" все ж шукають за допомогою сучасних технологій
Depo.
13 червня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua
Хмельничани продовжують вдаватися до заговорів і чаклувань
Хмельничани продовжують вдаватися до заговорів і чаклувань

Попри розвиток науки та цифрових технологій, краяни продовжують вирішувати життєві проблеми за допомогою народних засобів, наприклад заговорів, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією Яндекса.

Щомісяця українці задають пошуку Яндекса майже 85 тисяч запитів зі словом "заговор". Проте лідирують тут луганчани.

Жителі ж Хмельницької області на магію майже не покладаються й посідають лише 19 місце – вони шукають заклинання частіше за чернівчан, але рідше, ніж вінничани.

Судячи з характеру запитів, жінки вдаються до магії помітно частіше, ніж чоловіки (принаймні, коли йдеться про кохання).

Хмельничани продовжують вдаватися до заговорів і чаклувань - фото 1

Найпопулярніші замовляння, які шукають в інтернеті, якраз про особисте життя – йому присвячено майже кожен п'ятий запит про заговори.

Нерідко хмельничани хочуть одружитися або повернути втрачену половинку. Удаються до чаклувань і ті, хто вже знайшли супутника життя.

На другому місці за популярністю – замовляння на фінансовий добробут (майже кожен 10-й запит). За їх допомогою користувачі намагаються розбагатіти, повернути свої гроші або вилізти з боргів.

На третій сходинці – заговори на красу та здоров'я.

Серед інших популярних тем – замовляння на успіх у роботі та бізнесі. Трохи менше, але усе ще багато уваги хмельницькі користувачі приділяють ворогам.

В основному за допомогою заклинань намагаються захиститися від недоброзичливців і заздрісників, але іноді й самі не без гріха.

Отже, найпопулярніші теми замовлянь, які жителі Хмельницького та області шукають у Яндексі: особисте життя; гроші; граса і здоров'я; робота та кар'єра; вороги; діти та удача.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та