ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельничани підготували ще три машини для воїнів АТО

У підрозділи Збройних сил України з початку проведення антитерористичної операції з Хмельницького передали 80 одиниць техніки
Depo.
5 серпня 2015 11:37
ФОТО: depo.ua
Хмельничани підготували ще три машини для воїнів АТО
Хмельничани підготували ще три машини для воїнів АТО

Ще три відремонтовані автомобілі: бортові ЗІЛ - 131 і МАЗ - 5334 та фургон ГАЗ - 66 вже також готові вирушити на Схід, повідомляє Depo.Хмельницький, із посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

На базі КП "Хмельницькводоканал" впродовж трьох тижнів водії підприємства ремонтували автомобілі, робили придатними для виконання бойових завдань. З бюджету міста на ремонт цієї техніки використали близько 50 тисяч гривень. Ще 13 тисяч бюджетних коштів члени виконкому виділили на укомплектування, заправку та доставку автомобілів у місто Черкаси, звідки вони вирушать на Схід.

"Техніка не нова, але перевірена. Я на такій служив водієм у армії. Знаю, що машини спроектовані добре і мають високу ступінь прохідності. Бажаю, щоби вони надійно працювали і наближали нашу перемогу в боротьбі з агресором. Хай вона слугує для потреб наших воїнів і захищає їх свою сталевою конструкцією. Тоді наша місія буде виконана. Це не остання допомога. Ще один автомобіль - паливоцистерна-автозаправник КАМАЗ, вже майже готовий і на наступному тижні також виїде в зону АТО. Всією громадою - хтось на передовій зі зброєю, хтось тут в тилу забезпечуємо необхідним наших хлопців", - сказав виконуючий обов'язки міського голови Костянтин Чернилевський. Вже за декілька днів машини вирушать в АТО.

Більше про допомогу воїнам АТО читайте на Depo.Хмельницький.