ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельничани перерахували на потреби армії 11 мільйонів

З початку року хмельничани сплатили більше 11 мільйонів гривень військового збору
Depo.
6 березня 2016 17:05
ФОТО: depo.ua
Хмельничани перерахували на потреби армії 11 мільйонів
Хмельничани перерахували на потреби армії 11 мільйонів

Податківці відзначають постійно зростаючу сумлінність та свідомість населення зі сплати зазначеного збору, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС в області.

"Громадяни міста Хмельницького роблять свій внесок у підтримку Збройних сил України та прискорення встановлення миру в державі. Призначення цього збору покладає особливу відповідальність на платників податків, адже кожна гривня має вчасно потрапити за призначенням", - вважає керівник ДПІ у м.Хмельницькому Валерій Коновальчук.

Фахівці ДПІ у м.Хмельницькому нагадують,що сплату військового збору у 2016 році продовжено.

Ставка податку складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Його платниками є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат, або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну и недержавну лотерею.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами(договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький