Хмельничани матимуть власний "Діснейленд"

У Хмельницькому презентували будівництво парку атракціонів та спорту, аналогів якому в Україні сьогодні не існує
Depo.
7 липня 2016 09:26
ФОТО: depo.ua
Хмельничани матимуть власний "Діснейленд"
Хмельничани матимуть власний "Діснейленд"

Хмельницькі підприємці та інвестори наочно продемонстрували будівництво амбітного парку атракціонів та спорту, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Автори проекту  запросили  на презентацію не лише журналістів, а й представників громадськості, активістів.

Організаторам будівництва парку не байдужа думка громадськості про їх дітище. 

Величезний парк відпочинку та розваг у Хмельницькому планують розташувати в заплаві річки Південний Буг, від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе. Нині тут – болото, очерети та хащі. А буде паркова зона, де оздоблять набережну, встановлять атракціони, американські гірки, оглядове колесо, басейни, міні-копії найкращих зразків світової архітектури. Також буде понад тридцять тисяч квадратних метрів об’єктів спортивної інфраструктури: зали для занять боксом, боротьбою, гімнастикою, тренажерні зали, стадіони, багатофункціональні спортивні майданчики для тренувань та змагань найвищого рівня. Разом з парковою, розважальною та спортивною зонами буде й сучасне елітне житло з урахуванням світового досвіду енерго-збереження та комфорту.

Представник одного з інвесторів повідомив, що виділить з власної ініціативи 20 квартир новобудови для сімей загиблих учасників АТО і для самих захисників нашої країни. Війна стала невід’ємною частиною нашого життя і залишатися байдужими до цього є неможливим для кожного українця.

Змінюється країна, змінюється психологія людей і їх розуміння відповідальності і необхідності участі у розбудові власної країни, її захисті від зовнішніх та внутрішніх ворогів.

І лише спільні зусилля – держави, свідомих громадян та соціально відповідального бізнесу – є запорукою успіху та подальших перемог.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та