Хмельничани дедалі частіше стають жертвами "провидиць"

Правоохоронці вкотре закликають громадян бути пильними та не спілкуватися на вулиці із так званими ворожками

Хмельничани дедалі частіше стають жертва…

У Хмельницькому різко зросла кільксть випадків видурювання грошей та коштовностей за допомогою "зняття прокльонів" чи ворожіння на вулицях. Про це пише Хмельницький.depo.ua.

І хоч про шахраїв сьогодні чув кожен, бо зі шпальт газет та екранів телевізорів постійно лунає інформація про чималі махінації та дрібні ошуканства, на які хіба-що дитина "клюне", все ж 50% потерпілих стали жертвами власної необізнаності та наївності.

Притягувати до відповідальності осіб, які на вулицях міст займаються шахрайством - немає за що, так як 90% громадян, потерпілих навіть не звертаються до відділу міліції, розуміючи, що виною є їх же недалекоглядність та простодушність.

"Порчу" можуть навести на що завгодно і кого завгодно, незалежно від віку, статусу, від того чоловік ви чи жінка, коментує начальник КМСД УМВС у Хмельницькій області Сергій Цимбалюк. - Парадокс, але чомусь саме сильна половина людства схильна до жертвоприношення".

Найбільш вразливими для осіб, які займаються шахрайськими діями на вулицях, на сьогодні являються неповнолітні. Днями, незнайома вагітна жінка, підійшовши на вулиці до 17-річної дівчини, авторитетно заявила про наявність порчі у її сім'ї. Зняття прокляття обійшлося недосвідченій хмельничанці у 12 тисяч гривень.

І такі випадки не поодинокі.

Правоохоронці наголошують: головне в такій ситуації - не розгубитися, а діяти. Іноді трапляється, що потерпілі самі затримують злочинців. Але найліпше - одразу повідомити міліцію.

Більше про шахрайства читайте на khm.depo.ua

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme