Хмельничанам на Водохреща організують чотири купальні

Церемонія освячення води відбудеться 19 січня о 9:00 на правому березі річки Південний Буг

19 січня православні та греко-католики відзначають третє завершальне свято різдвяно-новорічного циклу Водохреще або Богоявлення. За старовинною традицією цього дня чимало хмельничан готуються зануритися в крижану воду, адже вважається, що хрещенська вода приносить духовне і тілесне здоров'я, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби мерії.

З метою безпечного купання й охорони життя людей у водохрещенський Святвечір та Водохреща Господнього у період з 18:00 18 січня до 18:00 19 січня на правому березі річки Південний Буг буде облаштовано 4 місця для купання: 2 ополонки на пірсі поблизу аварійно-рятувальної станції (пров. Човновий, 11), по одній на пірсі біля прогулянкового катера та дитячо-юнацької спортивної школи №3 "Спартак". Крім цього, зануритися в ополонку можна буде й на лівому березі річки, поблизу кафе "Малібу".

Церемонія освячення води відбудеться 19 січня о 9:00 на правому березі річки, поблизу аварійно-рятувальної станції.

Аби створити сприятливі умови для любителів зимового купання у місці святкування буде організовано пункти обігріву, роздягальні, а також можливість зігрітись гарячим чаєм. Аби мінімізувати ймовірність нещасних випадків тут чергуватимуть працівники ДСНС та міської комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах. У разі потреби буде надана медична допомога. За охороною громадського порядку слідкуватимуть працівники міського відділу поліції.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради застерігає:

- будьте обережні при зануренні у воду, виконуйте всі вказівки рятувальників;
- не скупчуйтесь біля ополонки;
- не занурюйтесь у воду після вживання спиртних напоїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький