ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хлібороби готуються до жнив і намгаються захистити врожай від вогню

Майже на третину збільшилася цьогоріч кількість пожеж в екосистемах. Відтак аграрії особливо пильно застосовують пожежонебезпечні заходи
Depo.
3 липня 2015 08:27
ФОТО: depo.ua
Хлібороби готуються до жнив і намгаються захистити врожай від вогню
Хлібороби готуються до жнив і намгаються захистити врожай від вогню

В цілому, синоптики прогнозують спекотне і сухе літо. Відтак аграрії Хмельниччини проводять повсюдно всі можливі заходи, аби убезпечити врожай від вогню, повідомляє Хмельницький.dep.ua.

Одним з факторів небезпеки втрати врожай є пожежі, а основна їх причина - необережне поводження з вогнем та несправність збиральної техніки. Щоб вогонь не завдав лиха, сільськогосподарські підприємства заздалегідь ремонтують техніку, яка буде задіяна для збирання врожаю, та забезпечують її протипожежним обладнанням.

Спільно з надзвичайниками аграрії в кожному районі проводять інструктажі та огляди. Визначають маршрути руху сільськогосподарського транспорту та окремо для перевозки людей.

За данними ДСНС з початку року кількість пожеж у природних екосистемах України зросла на 29% у порівнянні з минулим роком.

За словами глави ДСНС Миколи Чечоткіна, головними причинами невтішної статистики є випалювання сухої рослинності, порушення правил пожежної безпеки і недотримання заходів пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт і відвідування лісових масивів.

Торік на території області, на щастя, торік виникали лише невеликі загорання і рятувальникам їх вдалося швидко локалізувати. Та все ж таких випадків сталося близько десятка.

Більше новин про життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.dep.ua