ХАЕС подолала всі приховані проблеми безпеки, які викладені в "Зеленій книзі"

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС в числі кращих в компанії
Depo.
17 жовтня 2016 14:24
ФОТО: depo.ua
ХАЕС подолала всі приховані проблеми безпеки, які викладені в "Зеленій книзі"
ХАЕС подолала всі приховані проблеми безпеки, які викладені в "Зеленій книзі"

ХАЕС в числі кращих з-поміж атомних електростанцій країни, повідомляє Depo.Хмельницький 

Саме на енергоблоці №2 проводиться дослідна експлуатація можливості роботи у маневровому режимі.

"Тут виконано велику програму модернізації – до пуску здійснено 66 заходів і 80 – після нього, на що були залучені значні міжнародні фінансові ресурси. Виконання цього плюс існуюча експлуатаційна практика дозволили подолати всі приховані проблеми безпеки, які викладені в публікації МАГАТЕ, в так званій "Зеленій книзі"", - йдеться у повідомленні ХАЕС.

Проект модернізації визнаний одним із найуспішніших у Європейському банку реконструкції і розвитку. Зараз на ХАЕС, як і на всіх АЕС України, триває реалізація "Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС України", яка дає можливість надалі удосконалювати станцію передовим обладнанням та системами.

За останні дев'ять років і вісім місяців на ХАЕС не було порушень у роботі, пов'язаних із безпекою, а ті, що траплялися, позначені рівнем "0". Тобто, це такі події, що не впливають на безпеку експлуатації енергоблоків.

Не було й порушень із вини персоналу.

"Це я пов’язую, - зауважив в одному з інтерв'ю генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко, - із підготовкою та перепідготовкою його на навчальному повномасштабному тренажері. Загалом, працівники станції й населення, яке проживає навколо неї, гарантовані від будь-яких шкідливих впливів."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та