ХАЕС долучиться до всеукраїнської акції протесту у Києві

Атомники змушені вдатися до такого заходу через бездіяльність Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
Depo.
25 квітня 2016 17:35
ФОТО: depo.ua
ХАЕС долучиться до всеукраїнської акції протесту у Києві
ХАЕС долучиться до всеукраїнської акції протесту у Києві

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку у Фейсбук організації "Атомпрофспілка", 26 квітня 2016 року о 14.00 працівники усіх атомних електростанцій України вийдуть на акцію протесту під Міністерство юстиції України.

Атомники змушені вдатися до такого крайнього заходу – протесту – через бездіяльність Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у вирішенні питання безпідставного арешту рахунків ДП НАЕК "Енергоатом".
Унаслідок арешту рахунків ДП НАЕК "Енергоатом", Компанією припинені усі платежі за ядерне паливо, ядерні матеріали та вивезення відпрацьованого ядерного палива. Наслідками прострочення зазначених платежів може стати затримка у поставках ядерного палива на АЕС України, а, отже, зупинки енергоблоків АЕС. Під загрозою виплата заробітної плати атомникам та виконання Колективного договору.
Неодноразові спроби Атомпрофспілки вирішити проблему "мирним шляхом" успіху не досягли", - йдеться у повідомленні.

За ініціативи профкому первинної профспілкової організації ДП НАЕК "Енергоатом" колектив Компанії виходить на акцію протесту.

ХАЕС долучиться до всеукраїнської акції протесту у Київі - фото 1

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та