Хабародавця з Хмельниччини взяли під домашній арешт

Чоловік запропонував начальнику відділу поліції неправомірну вигоду в розмірі 400 доларів США

У Чемерівцях взяли під домашній арешт підозрюваного у передачі неправомірної вигоди начальнику районного відділу поліції, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби апеляційного суду області.

Слідчий суддя Чемеровецького районного суду взяв під цілодобовий домашній арешт підозрюваного у передачі неправомірної вигоди начальнику Городоцького відділу поліції. Чоловіку вже вручили повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч.3 ст.369 Кримінального кодексу. Згідно із документом він звернувся до керівника органу із пропозицією за 400 доларів США повернути затриманий поліцією автомобіль.

Слідчий просив, аби підозрюваного взяли під варту, а той - щоб застосували до нього запобіжний захід у виді домашнього арешту. Слідчий суддя встановив наявність ризиків, що підозрюваний може переховуватись від слідства та вчинити інше правопорушення. Однак, ні слідчий, ні прокурор не довели у судовому засіданні, що застосування більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, не здатне запобігти цим ризикам.

Суддя врахував, що підозрюваний має постійне місце проживання і стійкі соціальні зв'язки, і послався на практику Європейського суду з прав людини щодо позбавлення свободи. Відтак, застосував до підозрюваного домашній арешт строком на 60 діб.

Нагадаємо, намагаючись повернути автомобіль марки BMW-316, який затримано працівниками поліції у зв'язку із відсутністю у водія документів на право керування ним, житель Городоцького району запропонував поліцейському хабар.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #хабар