Губернатор Хмельниччини "взявся" за ТОВ "Шепетівка Енергоінвест"

Аби в Шепетівці цьогоріч не повторилася жахлива картина з опалювальним сезоном, теплопостачальники мусять в найкоротші терміни якщо не погасити, то хоча б реструктуризувати борги

Голова Хмельницької ОДА дав 2 тижні на укладання договору реструктуризації боргу ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", провівши нараду на місці з усіма дотичними до опалювального періоду представниками, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби мерії.

Теплопостачальне підприємство ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" перед НАК "Нафтогаз України" має понад 59 мільйонів гривень боргу. Показник розрахунків підпримства за спожитий газ - 53%, тоді коли на рівні області теплопостачальні підприємства розрахувалися за спожитий газ на 92 %.

ТОВ дотепер не уклало договір про реструктуризацію боргу, що є зараз єдиним шляхом до отримання підприємством номінацій на газ на майбутній опалювальний період.

Директор же "Шепетівка Енгергоінвест" Олександр Пустовойт запевняє, що він звернувся до партнерів з Рівного, які обіцяють підтримати його в плані фінансової поруки перед НАК "Нафтогаз України".

"Керівникам теплепостачальних підприємств, - зауважив очільник області Вадим Лозовий, - потрібно укласти договора реструктуризації заборгованості за енергоносії."

На запитання чи укладені данні договора Олександр Пустовойт не дав ствердної відповіді.

Губернатор і нагадав про важливість згоди і розуміння між теплопостачальником та міською владою, про необхідність розроблення законного алгоритму дій, щодо вирішення проблеми та впевненість у тому, що опалювальний сезон розпочнеться вчасно.

Зрештою Вадим Лозовий дав 2 тижні для ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" для заключення договору реструктуризації боргу. У разі, якщо даний договір не буде надано, розглянуть можливість повернення мережі у власність Шепетівської міської ради.

Нагадаємо, Шепетівка ледь не замерзла торік через боргову війну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький