ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Грузинський мандрівник завітав у Хмельницький з місією миру

Нодар Берідзе, учасник одиночного велотуру "ВСІ ЗА МИР", доїхав уже й до Хмельницького
Depo.
21 липня 2015 09:26
ФОТО: depo.ua
Грузинський мандрівник завітав у Хмельницький з місією миру
Грузинський мандрівник завітав у Хмельницький з місією миру

До Хмельницького з миротворчою місією завітав грузинський велосипедист Нодар Берідзе. Він є учасником одиночного велотуру "ВСІ ЗА МИР", який триватиме 2 місяці, охопить 45 міст України і завершиться 24 серпня в Києві, повідомляє Хмельницький.depo.uа.

Грузинський мандрівник завітав у Хмельницький з місією миру - фото 1

Під час туру Нодар збирає свою символічну велосипедну сотню  з усіх областей України. В День Незалежності вирушить з нею зі столиці на Мінськ, потім - на Москву. Повернуться знову до Києва, щоб показати усьому світові, що люди за своєю суттю є братами, вони не хочуть воєн і втрат.

До спртивного туру долучилася і  супроводжує концертами Заслужена артистка Грузії, піаністка і співачка, член академії "Фазісі", Манон Давидівна Кубанейшвілі. Жінка є кандидатом до книги рекордів Гінесса за виконання більше 2000 творів як піаністка - концертмейстер і як академічна співачка (сопрано) одночасно (функція дві людини в одному).

Перед відїздом у довготривалу миротворчу місію, Нодар отримав благословення від Патріарха усієї Грузії Іллі ІІ та підтримку Грузинського посольства.

Грузинський мандрівник завітав у Хмельницький з місією миру - фото 2

Більше новин з життя краян читайте на Хмельницький.depo.uа