Гройсман особисто проконтролює роботу ЦНАПів на Хмельниччині

Принаймні щодо законності плати з неприбуткових організацій
Depo.
12 травня 2016 18:37
ФОТО: depo.ua
Гройсман особисто проконтролює роботу ЦНАПів на Хмельниччині
Гройсман особисто проконтролює роботу ЦНАПів на Хмельниччині

Прем'єр обіцяв розібратися з роботою ЦНАПів на Хмельниччині в частинні оплати послуг неприбуткових організацій, повідомляє Depo.Хмельницький, з посиланням на допис в ФБ заступника голови асоціації ОСББ Хмельницького Віталія Крижанського.

Сьогодні під час Форуму енергоефективного партнерства прем'єр міністр України Володимир Гройсман висловив намір розібратися в питанні стягнення платежів у ЦНАПах, в тому числі що й стосується роботи ОСББ.

"З 1 травня 2016 року повноваження переведені на місцеві бюджети," - зауважив Гройсман і відразу ж дав вказівку своєму помічнику зв'язатися з мером Хмельницького аби врегулювати це питання відповідно до Законодавства України.

"Сподіваюсь, що від сьогодні буде зроблено ще один важливий крок для прозорої і злагодженої роботи що до провадження ОСББ. Приємно, що ми отримали можливість вирішувати всі робочі моменти за 5-7 хв," – пише Віталій.

На брифінгу віце-прем'єр-міністра України Генадія Зубка, за словами хмельницького активіста, він озвучив аналогічне запитання, але з додатком чи є важелі впливу на органи місцевого самоврядування. На що Зубко сказав: "Якщо місцева влада не буде іти на зустріч ОСББ, так само ми будуть розподіляти кошти у вигляді субвенцій тим регіонам."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький