В інвестиціях Хмельниччини здебільшого "працюють" гроші з Кіпру, Польщі та Росії

В області зареєстровано загалом майже 30 тисяч юридичних осіб та ще близько 1,5 тисячі - відокремлених підрозділів

На початок квітня на обліку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України в області перебуває 28,7 тисяч юридичних осіб та 1,4 тисяч відокремлених підрозділів без статусу юридичної особи, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією облстатуправління.

Найбільша кількість юридичних осіб розташована у містах Хмельницькому - 39% та Кам'янці-Подільському - 7%, Хмельницькому районі -6%.

Найпоширенішими організаційними формами суб'єктів економіки залишаються товариства з обмеженою відповідальністю - 7,2 тис. (25% в загальній сукупності юридичних осіб), приватні підприємства - 5,6 тис. (19%), органи влади, організації (установи, заклади) - 4 тис. (14%).

З початку року зареєструвалися 344 нові юридичні особи (1,2% від загальної їх кількості). Найбільша кількість суб'єктів створена традиційно в Хмельницькому - 44% від усіх заснованих. За видами економічної діяльності: у сфері надання інших видів послуг - 18%, адміністративного та допоміжного обслуговування й сільського, лісового та рибного господарств - по 13%. Із створених за цей період юридичних осіб 44% становлять господарські товариства, 25% - об'єднання громадян, 9% - приватні підприємства.

Припинили свою діяльність цьогоріч 94 юридичні особи, з них найбільше - у Хмельницькому (понад третину від загальної кількості). Серед ліквідованих майже половина - підприємства та господарські товариства.

У створенні суб'єктів господарської діяльності області брали участь 905 іноземних засновників із 67 країн світу. Найбільша кількість підприємств створена за участю іноземних засновників Кіпру - 11%, Польщі та Російської Федерації - по 10%.

Нагадаємо, з початку року вартість імпортованих в область товарів склала майже 1,7 млрд грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький