ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громадськість Хмельницького вважає касові апарати дієвим засобом боротьби з тіньовою економікою

На засіданні "круглого столу" шукали шляхи виведення готівки з тіні
Depo.
27 червня 2015 11:50
ФОТО: depo.ua
Громадськість Хмельницького вважає касові апарати дієвим засобом боротьби з тіньовою економікою
Громадськість Хмельницького вважає касові апарати дієвим засобом боротьби з тіньовою економікою

Чиновники та громадськість шукають шляхи адекватного контролю за грошовим обігом в бізнесі, цього разу у спільному "круглому столі", повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на прес-службу ДФС.

 

Діалоговий формат дав можливість отримати зважену оцінку щодо питань сучасного стану та перспектив  розвитку готівкових розрахунів.

 

Ідеями та досвідом ділилися фахівці регіонального представництва фіскальної служби, облдержадміністрації, бізнесу та інституцій громадянського суспільства.

"Система обліку та контролю грошового обігу має сприяти веденню бізнесу, зокрема, "спрощенки". Ми рухаємося до європейських стандартів і тому маємо виробляти нові прийнятні для всіх правила. З цією метою громадським активом Хмельниччини створена робоча група, яка працює і досягає результатів",- підкреслив член громадської ради при ГУ в області Юрій Ярина.

Із врахуванням прийнятих змін РРО обов’язково застосовуються за таких умов, як здійснення розрахункових операцій за готівку, платіжними картками  або чеками, продаж товарів та надання послуг через мережу  Інтернет.

Учасники зібрання запропонували своє бачення спрощення умов ведення бізнесу. Зокрема, у дерегуляції механізму реєстрації касової техніки, позбавлення монополізму у її придбанні та сервісному обслуговуванні, акумуляції штрафних санкцій на фактах не вибиття чека, які напряму породжують проблеми мінімізації сплати податків, послаблюють права захисту споживачів, створюють ситуацію обігу "чорної готівки".  

Однозначно учасники "круглого столу" визнали, що розширення застосування касових апаратів – це перш за все контроль за економікою та протидія її тінізації. Переваги від такого кроку мають відчувати усі платники податків, що зрештою матиме позитивний результат для бюджетів територіальних громад і України в цілому.

Більше новин про життя краю читайте на Хмельницький.depo.ua