Громадськість Хмельниччини вимагає в СБУ пояснень щодо "блокування" у справі ТОВ “Полонський щебеневий кар’єр”

Нещодавно працівники СБУ заборонили в'їзд в країну фігуранту кримінальної справи Валерію Сизову
Depo.
19 серпня 2016 20:35
ФОТО: depo.ua
Громадськість Хмельниччини вимагає в СБУ пояснень щодо "блокування" у справі ТОВ “Полонський щебеневий кар’єр”
Громадськість Хмельниччини вимагає в СБУ пояснень щодо "блокування" у справі ТОВ “Полонський щебеневий кар’єр”

Лист до керівництва СБУ області із вимогою пояснити причини відмови у в'їзді в Україну власника “Полонського щебеневого кар’єру” оприлюднили активісти в ФБ, повідомляє Depo.Хмельницький.

Громадськість Хмельниччини вимагає в СБУ пояснень щодо "блокування" у справі ТОВ “Полонський щебеневий кар’єр” - фото 1

Громадськість Хмельниччини вимагає в СБУ пояснень щодо "блокування" у справі ТОВ “Полонський щебеневий кар’єр” - фото 2

Росіянина Валерія Сизова визнали персоною нон-грата і заборонили в’їзд в Україну на 5 років.

Тим часом, Громадська рада при ОДА просить начальника управління СБУ в Хмельницькій області Сергія Харченка посприяти зняттю заборони в’їзду для Валерія Сизова. Причина – росіянин має давати свідчення у кримінальному провадженні, де є потерпілою стороною.

Разом з тим посилаються активісти і на звернення працівників ПАТ "Полонський гірничий комбінат" щодо блокування розгляду кримінальної справи, де росіянин є однією з потерпілих сторін.

Громадськість Хмельниччини вимагає в СБУ пояснень щодо "блокування" у справі ТОВ “Полонський щебеневий кар’єр” - фото 3

"Колектив підприємства ПАТ "Полонський гірничий комбінат" звернувся до громадської ради при ХОДА з проханням про допомогу. Під прикриттям вчинення виконавчих дій посадовими особами ДВС Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, ВПВР департаменту ДВС Мінюсту України фактично було створено умови для рейдерського захоплення підприємства зберігачем ТзОВ "Полонська гірнича компанія". Державним виконавцем ВПВР департаменту ДВС Мінюсту України Нещадимом І.С. встановлено обмеження права користування майном ПАТ "ПГК" і передано на зберігання третій особі ТзОВ "Полонська гірнича компанія", - йдеться в листі. - Відкрито ряд кримінальних справ та досудові розслідування не можливо завершити у зв’язку з відсутністю потерпілої сторони, якою являються громадяни Росії Фокіна Марія Сергіївна і Сізов Валерій Сергійович, про що їм було повідомлено… Це вказує на те, що блокується досудове розслідування зацікавленою стороною і не дає правоохоронним органам можливості завершити слідство по відкритим кримінальним провадженням. "

Відтак гроомадські активісти вимагають пояснень: "Громадська рада при ХОДА просить винайти можливості зняти обмеження в’їзду на територію України громадянину Сізову Валерію Сергійовичу, а в разі неможливості дозволити в’їзд на територію України, пояснити причину на засіданні громадської ради при ХОДА, яке відбудеться о 17:00 год. 25.08.2016 року в малому залі Будинку Рад."

Читайте також: На ПАТ "Полонський гірничий комбінат" проведуть громадську експертизу

Більше про події Хмельниччини чи