Громадські активісти Хмельниччини вивчали основи фандрейзингу

Мова йшла про фінансову стратегію і пошук коштів для реалізації ініціатив

Тренери двох областей - Хмельницької та сусідньої Вінницької - розповіли громадським активістам, де знайти кошти для розвитку своєї громадської організації та як правильно створити фінансову стратегію, повідомляє Depo.Хмельницький.

В облдержадміністрації навчали фінансової стратегії розвитку громадської організації.

Активісти ознайомились з основами фандрейзингу, особливостями залучення міжнародних грантових коштів, дізнались, як розвивати соціальне підприємництво та співпрацювати з бізнес-партнерами.

Представники 10 громадських організацій взяли участь у навчальному тренінгу. Тренерство здійснювали вінницька громадська діячка Юлія Кулакова, ГО "Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив", а також місцеві тренери - Анастасія Площинська, ГО "Подільська правова ліга", Вадим Яцишен, ГО "Есперо" та Степан Кушнір, ГО "Хмельницький енергетичний кластер".

Акцентувалися на практичних аспектах підготовки громадськими організаціями проектів для участі в міжнародних конкурсах на отримання грантів, особливостях організації підприємницької діяльності організацій громадянського суспільства, співпраці організацій громадянського суспільства та бізнесу.

Ініціювала навчання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Хмельницькій ОДА, яка ще у вересні, як писав Depo.Хмельницький, розпочала серію тренінгів з розвитку громадянського суспільства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький