ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громадські активісти Хмельниччини у подоланні корупції побачили мільйони

Проблеми протидії корупції в органах державної фіскальної служби обговорили у форматі "круглого столу"
Depo.
20 серпня 2015 16:04
ФОТО: depo.ua
Громадські активісти Хмельниччини у подоланні корупції побачили мільйони
Громадські активісти Хмельниччини у подоланні корупції побачили мільйони

Цьогоріч, за інформацією податківців. забезпечення комплексної системи протидії корупції визначене як одне із стратегічних напрямів діяльності ДФС України, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Сьогодні фіскальна служба впроваджує ряд сервісних проектів, які у той чи інший спосіб упереджують корупційні ризики. Зокрема, ефективно працює на комфортне  та прозоре ведення бізнесу система електронного адміністрування ПДВ. Водночас спілкування з бізнесом, громадська ініціатива та контроль - це той шлях, який забезпечує нам цивілізований європейський розвиток", - зазначає заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області В'ячеслав Семенюк. 

Керівник же підрозділу внутрішньої безпеки регіонального представництва фіскальної служби Максим Барановський зосереджується на проведенні комплексних заходів, спрямованих на виявлення, перевірку та реалізацію інформації щодо корупційних дій з боку посадових осіб, їх участі у схемах, пов'язаних з ухиленням від оподаткування, "відмивання" здобутих злочинним шляхом коштів, функціонуванням тіньових економічних структур.

На часі й "вичищення" правового поля від факторів, які опосередковано сприяють виникненню корупційних ризиків.  Йдеться передусім про складність податкового законодавства, велику кількість платежів протягом року, тривалий проміжок часу, який необхідний на виконання податкових зобов'язань, а також наявність прогалин і колізій у податковому, бюджетному та іншому спеціалізованому для податкової галузі законодавстві, що призводить до неоднозначного тлумачення нормативних документів.

Більше про співпрацю громадськості з податківцями читайте на  khm.depo.ua.