Громади Хмельниччини співфінансують у себе ремонт доріг

Додалося ще п'ять тероб'єднань, які виділили кошти на дорожні роботи
Громади Хмельниччини співфінансують у себе ремонт доріг
Громади Хмельниччини співфінансують у себе ремонт доріг

Вже  у 17 громадах краю ремонтують дорожнє покриття за кошти громад, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Служби автодоріг області.

На сьогодні, Служба автомобільних доріг уклала 30 угод із сільськими та селищними радами, об’єднаними територіальними громадами на виконання ремонтних робіт у 17 районах.

Так органи місцевого самоврядування беруть участь у проведенні ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування на умовах спільного фінансування.

"Кошти, які виділяються громадою із місцевого бюджету витрачаються для приведення в належний стан дорожнього покриття, а виконання робіт із експлуатаційного утримання автодороги, водовідведення, профілювання узбіч, ремонт штучних споруд та, частково, дорожнього покриття – фінансуються за кошти із держбюжету," – роз'яснюють на сайті.

Нагадаємо, цього, працівники філій ДП "Хмельницький облавтодор" відремонтовали дорожнє покриття, на суму близько 12 млн. грн. За кошти громад дорожники продовжують ремонтувати дорожнє покриття на Хмельниччині.

 

 

Читайте також: Дунаєвецька селищна ОТГ долає комунальні проблеми