Громади Хмельниччини співфінансують у себе ремонт доріг

Додалося ще п'ять тероб'єднань, які виділили кошти на дорожні роботи
Depo.
26 жовтня 2016 21:51
ФОТО: depo.ua
Громади Хмельниччини співфінансують у себе ремонт доріг
Громади Хмельниччини співфінансують у себе ремонт доріг

Вже  у 17 громадах краю ремонтують дорожнє покриття за кошти громад, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Служби автодоріг області.

На сьогодні, Служба автомобільних доріг уклала 30 угод із сільськими та селищними радами, об’єднаними територіальними громадами на виконання ремонтних робіт у 17 районах.

Так органи місцевого самоврядування беруть участь у проведенні ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування на умовах спільного фінансування.

"Кошти, які виділяються громадою із місцевого бюджету витрачаються для приведення в належний стан дорожнього покриття, а виконання робіт із експлуатаційного утримання автодороги, водовідведення, профілювання узбіч, ремонт штучних споруд та, частково, дорожнього покриття – фінансуються за кошти із держбюжету," – роз'яснюють на сайті.

Нагадаємо, цього, працівники філій ДП "Хмельницький облавтодор" відремонтовали дорожнє покриття, на суму близько 12 млн. грн. За кошти громад дорожники продовжують ремонтувати дорожнє покриття на Хмельниччині.