ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громада Старокостянтинівщини плете маскувальні сітки в АТО

Мешканці Старокостянтинова зібралися усім народом плести маскувальну сітку в АТО
Depo.
17 липня 2015 14:41
ФОТО: depo.ua
Громада Старокостянтинівщини плете маскувальні сітки в АТО
Громада Старокостянтинівщини плете маскувальні сітки в АТО


Не вперше зібраються люди різного віку і професій після робочого дня до приміщення Замку князів Острозьких заради благородної волонтерської справи.

Минулого разу за неповних чотири години добротно сплели одну маскувальну сітку розміром 2,3 на 4,5 м і майже довершили другу - 6 на 9 м сітки.  Для маскувальної сітки потрібні сама сітка і шматки тканини. Капронова рибальська сітка коштує хоч і не захмарні гроші, але й не дешево, зважаючи на одвічну потребу в готівці для волонтерських справ. На допомогу прийшли колеги-волонтери з "Хмельницький Армія SOS " - вони надали більшу за розміром сітку, повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на газету "Проскурів".  Меншу пожертвували на потреби бійців пенсіонери Анатолій Дмитрович та Надія Василівна Івахи, батьки загиблого "кіборга", командира роти Дмитра Іваха з Хмельницького.

Шматки тканин зібрали у місцевих швейних майстернях. Та й взялися до роботи: різали, сортували, готували основу, натягували сітку... Вчилися. Директор Замку князів Острозьких Максим Перепелиця пригощав охочих кавою, а потім і собі взявся нарізати смужки тканин.

Тетяна Бондарчук, дружина Героя Небесної сотні Сергія Бондарчука, голова обласного осередку громадського об'єднання "Яворина" ділиться враженнями : "Я беру участь у багатьох патріотичних акціях і заходах, але до такої роботи, як сьогодні, долучаюся вперше. Отримала величезне задоволення від спілкування з однодумцями, з патріотами, для яких Україна - понад усе. Фізично від роботи втомилася, але морально - піднесена і завтра прийду знову ."

Отець Степан,дивлячись на зроблене, втішений: "Ми сьогодні зробили подвійно корисну справу: сплели маскувальну сітку для бійців і об'єднали місцевих мешканців, сколихнули в їхніх серцях патріотичні почуття, спільно довели, що наша хата не скраю. Сьогодні все вдалося! Будемо працювати далі".

Більше новин про волонтерів та їх допомогу читайте на Хмельницький.depo.ua.