ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громада Старокостянтинова взялася нарешті прибирати місто

Активісти закликають усіх долучитися і впорядкування розпочати з місцевої набережної
Depo.
7 липня 2015 14:53
ФОТО: depo.ua
Громада Старокостянтинова взялася нарешті прибирати місто
Громада Старокостянтинова взялася нарешті прибирати місто

Набережну в гирлі річки Ікопоть громадські активісти вважають візитівкою Староконстянтинова, відтак її прибирання має бути першочерговим, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на сайт Старокостянтинів небайдужий.

Побудована майже чверть століття тому, набережна є окрасою і потенційною туристичною принадою міста, переконані активісти. І найбільше вона потерпає від сміття після свят.

"У нас в місті чудова набережна, але вона зовсім закинута і неприбрана. Купатися тут не можна, гуляти з дитиною чи з дівчиною неприємно, адже навколо лише зарослі та сміття, пляшки та недопалки, відсутня будь-яка атмосфера щоб проводити приємно час,"- бідкається громадський активіст Павло Слободенюк.


Сама набережна має достойний вигляд. До того ж прикрашена яскравими та химерними фігурами скульптора з Хмельницького Миколи Мазура.

"Ми хочемо звернути  увагу жителів міста. Було б добре прибрати усю набережну, почистити річку, обладнати місця для купання. Бо маємо три річки, а місць для купання немає,- продовжує пан Павло. - Ми хочемо подати приклад іншим і розпочали акцію з прибирання набережної. Запрошуємо до співпраці жителів Старокостянтинова, громадські організації та владу міста."

Не лише прибирати, а й підтримувати порядок і чистоту просять активісти в земляків.

Про громадські ініціативи Хмельниччини читайте більше сайті khm.depo.ua