UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Громада Кам'янеччини отримала землі вартістю 350 тис грн

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура посприяла передачі в комунальну власність землі у порядку оформлення права власності на відумерлу спадщину

Громада Кам'янеччини отримала землі варт…

За позовами Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури у власність громади передано землі вартістю 350 тис грн, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі.

Так, Цивільним кодексом України визначено шестимісячний строк для прийняття спадщини, який розпочинається з часу її відкриття. У разі відсутності спадкоємців орган місцевого самоврядування зобов’язаний звернутися до суду із заявою про визнання спадщини відумерлою, після чого вказане майно переходить у власність територіальної громади.

Разом з тим, відповідні дії уповноваженими органами тривалий час не здійснювались, що стало підставою для прокурорського втручання.

З метою захисту інтересів територіальної громади, запобіганню протиправному та безоплатному використанню земельних ділянок, власники яких померли ще у 2007 році, забезпеченню надходжень до бюджету, Кам`янець-Подільська місцева прокуратура звернулася з відповідними заявами в порядку окремого провадження до Новоушицького районного суду.

Як уточняє начальник Новоушицького відділу місцевої прокуратури Олександр Рибіцький, за позовами місцевої прокуратури чотири земельні ділянки загальною площею 5,2 га, розташовані на території Борсуківської сільської ради, визнано відумерлою спадщиною та на виконання рішення суду вказані землі вартістю 350 тис грн прийнято у комунальну власність.

Нагадаємо, днями відібрали землю у підприємства, що самовільно зайняло землю і влаштувало свій бізнес.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"