ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гральний бізнес на Хмельниччині є... але неофіційно

Сьогодні на брифінгу міліція поінформувала про методи та результати боротьби з незаконним гральним бізнесом
Depo.
3 вересня 2015 12:50
ФОТО: depo.ua
Гральний бізнес на Хмельниччині є... але неофіційно
Гральний бізнес на Хмельниччині є... але неофіційно

Як повідомляє Depo.Хмельницький цьогоріч управління ПЗСЕ  обласного управління міліції було закрило 5 ігорних закладів - у Хмельницькому та Кам`янці-Подільському.

Відкрито 22 провадження "Заняття гральним бізнесом". Найпоширенішими є гральні зали з використанням ігрових автоматів та комп'ютерів.

За цими провадженнями проведено 40 санкціонованих обшуків не тільки в самих гральних закладах, а також в офісах та в будинках організаторів.

Вилучено близько 200 ігрових одиниць: ігрових автоматів, рулеток, комп'ютерів, столів для покеру. Це майно зберігатиметься у спецкамері речових доказів допоки суд не вирішить, що з ним робити.

Розкрита діяльність злочинної групи, яка нелегально надавала такі послуги на Хмельниччині. Справа вже у суді. Покаранню підлягають не тільки організатори таких закладів, але й самі гравці. На них накладається штраф у розмірах від 3 до 7 неоподаткованих мінімумів.

Правоохоронці обіцяють не зупинятися на досягненому і протидіяти незаконному бізнесу до повної перемоги. 

Начальник УПЗСЕ УМВС України у Хмельницькій області Олександр Федорович  зазначив, що в Хмельницькій області міліція не "кришує" незаконний гральний бізнес: "В управлінні знають про всі заклади, але, згідно процедури, іх потрібно "відпрацьовувати", а на це інколи йде багато часу, тому, що реальні організатори всякими способами ховаються, оформлюють все на підставних осіб".

Читайте також Семенишин пообіцяв ліквідувати гральний бізнес у Хмельницькому.

 

Більше про злочини та покарання читайте на Depo.Хмельницький.