ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На хмельницькій 10-поверхівці "оселиться" дівчинка з кульками

Будівельники все одно мають фарбувати стіну, то чому б не зробити там картину: так і людям цікавіше, і туристів приваблює
Depo.
8 липня 2015 09:33
ФОТО: depo.ua
На хмельницькій 10-поверхівці "оселиться" дівчинка з кульками
На хмельницькій 10-поверхівці "оселиться" дівчинка з кульками

"Малюнок на новозбудованій 10-поверхівці на вулиці Інститутській буде завершений уже цього тижня. Ми продовжуємо тему неба, повітряних куль і дирижаблів. Хочемо, щоб картина була цікавою дітям, а будинок здавався легким і повітряним", - розповідає організатор фестивалю "Республіка" Андрій Зоін.

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на видання "Є", художники планують до неділі розмалювати стіну багатоповерхівки на вулиці Інститутській.
Це вже третій будинок з малюнком у Хмельницькому. Є ще піаніст на вулиці Проскурівській, окрім того, вулицями міста курсує мистецький тролейбус.

"Ми пропонуємо будівельним компаніям співпрацю, завдяки якій місто отримає не просто новобудови, яких вистачає, а й цікаві картини. Якщо їх буде багато, збільшиться і кількість туристів, - каже Андрій Зоін. - Будівельники все одно мають фарбувати стіну, чому б не зробити там картину: так і людям цікавіше, і туристів приваблює".Графіті дівчинки з повітряними кульками буде красуватися на новозбудованій 10-поверхівці - фото 1

Для створення малюнку планують використати 40-50 літрів фасадної фарби і 40 аерозольних балонів. Як запевняють художники, на новобудовах зображення триматиметься як мінімум років десять без жодних реконструкцій.

Більше про мистецтво й творчість у Хмельницькому читайте на khm.depo.ua