ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому переселенці живуть в готелі

У Хмельницькому в готелі "Поділля" поселялися десятки вимушених переселенців зі Сходу
Depo.
6 липня 2015 12:13
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому переселенці живуть в готелі
У Хмельницькому переселенці живуть в готелі

Спочатку переселенцям здавали кімнати на дев'ятому поверсі, де розміщений гуртожиток, безкоштовно, зараз же беруть з них плату лише за комунальні послуги, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на видання "Є".

"Як лише почали переселятися із зони АТО, то до нас і з міської ради, і з обласної зверталися щодо поселення у готель, і самі люди приходили, - говорить голова правління готельного комплексу "Поділля"Іван Скрипка. - Кілька тижнів вони жили абсолютно безкоштовно. Але зрозумійте, - це накладно, щоб зовсім без коштів. Тому здаємо їм кімнати чисто за собівартістю. Готель від цього прибутку не отримує. Переселенці сплачують у місяць 1500 гривень за кімнату у 20 м.кв. з гарячою водою, опаленням, електроенергією".

За словами Івана Івановича, зараз переселенці до них не поселяються. Східняки, які проживають тут більше півроку, влаштувалися на роботу, заробляють гроші, виховують дітей.

Загалом же у Хмельницькому зареєстровано 1129 сімей переселенців з Донецької та Луганської областей і Криму. Найчастіше вони проживають у комунальних гуртожитках на вулиці Інститутській. Дехто - у родичів, друзів, знайомих чи винаймає квартири.

За інформацією управління, до центру зайнятості за довідкою про статус переселенця звернулося майже 200 осіб. Загалом у Хмельницькому трохи більше півтори тисячі вимушених переселенців отримують адресну допомогу від держави.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua