Горе-підприємець з Хмельниччини сплатив понад мільйон гривень "забутих" податків

Ще під час слідства заборгованість повернули, уникнувши кримінальної відповідальності

На Хмельниччині несумлінний платник відшкодував до бюджету понад мільйон гривень раніше несплачених податків, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань фіскальної служби в області за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області здійснювалось досудове розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків одним із суб'єктів господарювання Хмельниччини, яке надає послуги населенню.

"Головний бухгалтер підприємства упродовж 2015-2018 років, шляхом заниження об'єкту оподаткування з податку на додану вартість при обчисленні отриманої від громадян плати за надані послуги, умисно ухилилась від сплати податку в сумі понад 900 тисяч гривень, що спричинило ненадходження до державного бюджету коштів у значних розмірах," - розповідають фіскали.

Завдяки скоординованим правоохоронцями дієвим заходам підприємство під час досудового розслідування сплатило до бюджету понад мільйон гривень, - перерахувало необхідну суму податків та відшкодувало шкоду, завдану їх несвоєчасною сплатою.

Наразі розслідування кримінального провадження завершено та, у зв'язку із наведеними обставинами, прокуратурою області до суду скеровано клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, платники податків Хмельниччини спрямували торік до держбюджету 1,5 мільярда гривень ПДВ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький