UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Головну вулицю Хмельницького підлашовують під єдиний дизайн

Вулиця Проскурівська нагально потребує зовнішніх змін для збереження та відтворення особливості її архітектури

Головну вулицю Хмельницького підлашовуют…

Про це повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

Вулиця Проскурівська нагально потребує зовнішніх змін для збереження та відтворення особливості її архітектури. Для цього затверджено дизайн-код вулиці Проскурівської. Це є збірка правил та рекомендацій, що застосовуються при розміщенні та зміні елементів вивіски на фасадах в місті, за допомогою яких формується стилістично єдине, комфортне і безпечне міське середовище. Це правила, формулювання, принципи і умовні позначення.

Хаотичне розміщення вивісок, їх величезний розмір, закриття вивісками декоративних елементів фасаду та площин вікон та дверей стало основною проблемою зовнішнього вигляду центральної вулиці міста.

Частина підприємців врахувала вимоги дизайн-коду та привела зовнішній вигляд вивісок у відповідність до даних вимог. Проте, на сьогоднішній день досі не змінений зовнішній вигляд решти вивісок, в зв’язку із чим управлінням архітектури та містобудування було підготовлено проект рішення "Про демонтаж самовільно розміщених вивісок, кронштейнів та елементів зовнішньої реклами по вул. Проскурівській".

Зовнішній вигляд та розміщення даних вивісок порушує вимоги не тільки дизайн-коду вулиці Проскурівської, а й Правил розміщення вивісок у місті Хмельницькому, затвердженого рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської радию

Нагадаємо у Хмельницькому переселили скульптуру Миколи Мазура "Гармонія"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"