Головний УКРОПівець Хмельниччини назвав депкорпус Дон Кіхотами

Дмитро Йовдій захищає Миколу Островського і його літературного героя - Корчагіна
Depo.
1 серпня 2016 09:24
ФОТО: depo.ua
Головний УКРОПівець Хмельниччини назвав депкорпус Дон Кіхотами
Головний УКРОПівець Хмельниччини назвав депкорпус Дон Кіхотами

 Очільник обласного УКРОПу однозначно висловився на своїй сторінці в ФБ щодо бездумної декумунізації, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Останнім часом складається враження, що депутати Хмельницької обласної ради взяли на себе роль сучасних Дон Кіхотів, які успішно ведуть боротьбу з "вітряками" і з минулим," – пише Дмитро Йовдій.

Так він відреагував на рішення депутатів Хмельницької облради щодо "позбавлення імені Миколи Островського" обласної універсальної наукової бібліотеки.

Він закидає місцевим обранцям: "Замість того, аби думати, як покращити життя громадян, зменшивши тарифний та податковий тягар, підняти економіку, запустити виробництва, полегшити діяльність малого та середнього бізнесу, вельмишановні обранці займаються надто серйозними справами – перейменовують бібліотеку. Ми справді саме для цього вас і делегували у місцеву владу."

Зрештою і стає на захист самого письменника: "Щодо постаті Миколи Островського, а відтак і його прототипа Павки Корчагіна, то на його героїзмі, мужності, патріотизмі навчалися цілі покоління."

Читайте також: Декомунізація не минула й Хмельницьку бібліотеку Островського

Більше про події Хмельниччини чит