Голова правління "Укрзалізниці" готовий зробити з неї "чемпіона"

Войцех Бальчун переконаний, що для перемоги насамперед побороти корупцію
Depo.
22 вересня 2016 22:44
ФОТО: depo.ua
Голова правління "Укрзалізниці" готовий зробити з неї "чемпіона"
Голова правління "Укрзалізниці" готовий зробити з неї "чемпіона"

Якщо перемогти корупцію, "Укралізниця" має шанс стати національним чемпіоном сказав в інтерв'ю  Wschodnik.pl Войцех Бальчун, повідомляє Depo.Хмельницький.

 Успішним кроком в боротьбі з корупцією очільник залізничних шляхів України, поляк Войцех Бальчун називає 100% перехід до торгів в системі "ProZorro".

 "Але це ще не все, - каже Голова правління "Укрзалізниці". -  Важливим елементом є те, як ми формуємо наші внутрішні правила. Як ми формуємо наші вимоги."

Ще одним чинником є сама система роботи працівників галузі. Тут працює близько 270 тисяч людей і "зламати цю машину" теж непросто.

"Я б іноді говорив навіть про саботаж. Зрозуміло, що не кожен хоче, втратити доходи, які генерувалися не зовсім чесними шляхами, - каже Бальчун. - З самого початку я говорив, що я не прокурор, і я не хочу літати з шаблею компанією. У той же час хочу створити такі умови , що масштаби корупції мінімізувалися."

На думку очільника компанії, якщо змінити і процедури, і мислення в інтересах "Укрзалізниці", компанія має шанс стати національним чемпіоном, однією з кращих і найбільш прибуткових компаній в Україні, яка буде реалізовувати свої цілі, не лише в своїй країні, але і наміжнародному рівні . 

 


 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт