ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині звільнили посадовця, якого "Мінcтець" дозволив брати "за шкірку"

Начальника управління Хмельницької ОДА, що відповідає за зв’язки зі ЗМІ, також знаного як “права рука екс-очільника ОДА Пруса”, Анатолія Польовика звільнено із займаної посади
Depo.
15 липня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині звільнили посадовця, якого "Мінcтець" дозволив брати "за шкірку"
На Хмельниччині звільнили посадовця, якого "Мінcтець" дозволив брати "за шкірку"

Як повідомили Хмельницький.depo.ua у прес-службі облдержадміністрації, керманич краю звільнив Анатолія Польовика 14 липня.

"Розпорядження підписане головою ОДА ще вчора. Чи є уже кандидатура на вакантну посаду - наразі невідомо", - коментує прес-секретар голови ОДА Інна Михайлова.

В адміністрації також повідомили, що чиновника звільнено за угодою сторін.

Раніше Хмельницький.depo.ua уже писав про "досягнення" пана Польовика на посаді начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.
На його рахунку передостаннє місце сайту Хмельницької облдержадміністрації у рейтингу відкритості серед 49 сайтів обладміністрацій і облрад, оприлюдненому Інститутом розвитку регіональної преси.

А свого часу Міністр інформаційної політики Юрій Стець теж зауважував про слабеньку роботу у частині комунікацій зі ЗМІ на Хмельниччині, реагуючи на запити журналістів.

Кому ж надалі випаде "тягнути" інформаційного воза в ОДА, покаже час. Проте, маємо надію, що наступний керманич згаданого управління більше вболіватиме за результат, ніж попередній.

Більше про кадрові перестановки читайте на khm.depo.ua