ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Хмельницької ОДА залишився із одним заступником

Тягар обов'язків ліг на плечі єдиного заступника, що залишився "на господарстві" у Хмельницькій ОДА. Та й він працює в системі ще з дореволюційних часів
Depo.
8 липня 2015 14:20
ФОТО: depo.ua
Голова Хмельницької ОДА залишився із одним заступником
Голова Хмельницької ОДА залишився із одним заступником

Соцмережі та інтернет рясніють повідомленнями про звільнення двох чиновників Хмельницької ОДА - першого заступника голови ОДА Олександра Симчишина та керівника апарату ОДА Лесі Стебло, пише Хмельницький.depo.ua.

Розпорядження на сайті немає, проте є пости самих звільнених.

Як відомо, заяви на звільнення чиновники понаписували ще у березні, одразу ж після призначення нового голови Хмельницької ОДА. Нині ж очільник краю нарешті погодив ці заяви.

"Інформація про ймовірне звільнення заступників голови ОДА уже давно гуляла інтернетом і не стала несподіванкою - коментує начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Анатолій Польовик - проте коли будуть призначені нові заступники, невідомо. Про це знає лише голова адміністрації".

Оскільки очільник області Михайло Загородній перебуває у відрядженні в Одесі, то, можливо після його повернення в ОДА дадуть хоч якісь пояснення.

Так, принаймні, пообіцяв пан Польовик.

Більше про місцеву владу на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua