Очільник Хмельниччини Олександр Корнійчук "замикає" групку середнячків

У рейтингу керманичів областей Олександр Корнійчук на 15 місці
Depo.
12 вересня 2016 14:49
ФОТО: depo.ua
Очільник Хмельниччини Олександр Корнійчук "замикає" групку середнячків
Очільник Хмельниччини Олександр Корнійчук "замикає" групку середнячків

Корнійчук таки спокійно "їде" у владному ешелоні, хоча в передостанньому вагоні, повідомляє Depo.Хмельницький. Всі решта очільники областей, що розмістилися в рейтингу "ДС", мають шанс покинути "владний потяг".

Такі підсумки роблять аналітики роботи регіонів у першому півріччі. Оцінювали дані 24 соціальнозначущих критеріїв, які оприлюднив Держстат.

Схоче, очільника Хмельниччини підвели кури-несучки та працівники в неоплачуваних відпустках. Його рейтинг затримався на 15 місці, останнє в когорті середнячків.

Голова Хмельницької облдержадміністрації "замикає" групку середнячків - фото 1

У першому півріччі цього року область мала найгіршу динаміку сільського господарства за півріччя: падіння на 7,5% порівняно з січнем-червнем 2015. Цей результат обумовлений в основному різким скороченням виробництва яєць - на 34,8%. Що, в свою чергу, пояснюється ще більш різким скороченням поголів'я птиці - на 39,1%. В цілому по Україні поголів'я птиці скоротилося за сім місяців порівняно з аналогічним періодом минулого року на 5,5%.

Втім, вже за підсумками семи місяців Хмельниччина показала падіння сільгоспвиробництва всього на 0,5% - за рахунок збільшення обсягів рослинництва. Швидше за все, в найближчому майбутньому впораються зі своїми проблемами і птахівники: за липень поголів'я птиці в області зросла на 1,4 млн - до 8,5 млн голів.

Ще одне останнє місце Хмельниччини - як регіону з найбільшою часткою працівників, які перебували в неоплачуваних відпустках. Таких було багато - 2,8% від середньоспискової чисельності, і цією проблемою команді губернатора Олександра Корнійчука варто було б займатися більш ретельно.

Разом з тим, в області найнижчі зарплатні борги в перерахунку на одного працівника - 17,82 грн.

Читайте також: Рейтинг губернаторов: Кого Порошенко просто обязан уволить

Більше про події Хмельниччини читайте на