Голова Хмельницької ОДА вкотре взявся "підганяти" китайців

Вадим Лозовий проінспектував ремонтні роботи на міжнародній автодорозі М-12

Вадим Лозовий проінспектував хід ремонтних робіт на дорозі М-12, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облдержадміністрації.

Очільник області вкотре зустрівся з представниками китайської фірми Сіньцзян Комм'юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. (Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd.), яка працює на дорозі М-12 Стрий - Тернопіль - Вінниця - Кропивницький - Знам'янка.

Подивився як тривають ремонтні роботи та наголосив на необхідності прискорення ремонтних робіт у зв'язку з настанням несприятливих погодних умов.

За словами представників китайської компанії, уже планується запуск ґрунтозмішувальної установки з виготовлення суміші для укладання одного із шарів основи, після влаштування якого укладатиметься нижній шар асфальтобетону.

Нагадаємо, голова ОДА Вадим Лозовий вже не вперше "підганяє" іноземного підрядника.

А Світовий банк теж неодноразово попереджав підрядника - фірму Сіньцзян Комм'юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд, про затягування робіт. Губернатор області регулярно з'ясовує ситуацію з запланованим ремонтом і чому гальмується початок будівництва 40 кілометрів дороги.

Є надія, що на ділянці майбутнього шляхопроводу Go Highway таки активізується робота. Розрахований же цей проект був на 18 місяців. За найоптимістичними прогнозами, шляхопровід мав би повною мірою запрацювати до початку 2020 року.

"Укравтодор" і китайська компанія Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd підписали контракт на ремонтні роботи ще восени минулого року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький