Голова Хмельницької облдержадміністрації призначив нового начальника

Тепер посаду начальника управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької ОДА очолює Віра Бригадир 

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий призначив Віру Бригадир на посаду начальника управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької обласної державної адміністрації, повідомляє Depo.Хмельницький.

У розпорядженні губернатора йдеться про призначення за результатами конкурсу. На посаду Віра Бригадир вже приступила з 9 листопада.

Пані Бригадир потрапила на цю посаду за результатами конкурсу і їй присвоїли 5 ранг державного службовця, хоча робота для неї ненова.

Як йдеться у місцевому виданні НГП, в лютому 2010 року вона очолила управління регіонального розвитку, містобудування, архітек­тури та будівництва Хмельницької ОДА. На початку січня 2014 року тодішній губернатор Василь Ядуха розділив управління і залишив Бригадир керувати обласним управлінням регіонального розвитку та будівництва.

У вересні 2017 року голова ОДА Олександр Корнійчук поставив керувати начальником управління регіонального розвитку та будівництва Олексію Дьому, перевівши Бригадир на посаду заступника начальника. 4 жовтня 2017 року її звільнили через скорочення займаної посади.

Нагадаємо, у жовтні заступником голови обласної державної адміністрації Вадим Лозовий призначив Світлану Павлишину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький