ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гоббіти таки існують

Мініатюрні істоти, вагою у 25 кг, які мешкали на острові Флорес близько 15 000 років тому, визнані унікальним видом
Depo.
17 лютого 2016 16:59
ФОТО: depo.ua
Гоббіти таки існують
Гоббіти таки існують

Індонезійськіх "гоббітів" французькі вчені відмовилися зараховувати до Homo sapiens, навевши цілий перелік переконливих доказів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на expres.ua.

Індонезійських, або, як їх ще називають, флореських "гоббітів" відкрито ще у 2003 році. Відразу ж після цього відкриття в міжнародній спільноті антропологів почалися суперечки щодо того, чи є флореські "гоббіти" звичайними людьми, які страждають на синдром Дауна чи мають карликовість Ларона, або ж це невідомий до цього часу вид Homo.

Дослідник Антуан Балзо з французького Музею природної історії в тандемі з палеопатологом Філіпом Шарльє проаналізували черепи "гоббітів", використовуючи новий підхід. У результаті ученим вдалося з'ясувати, що в будові черепів Homo floresiensis відсутні основні риси, притаманні Homo sapiens, зазначає The Telegraph. Окрім того, учені з'ясували за останками істот, що вони не мали жодної генетичної недуги чи вади на кшталт карликовості.

Гоббіти такі існують - фото 1

При цьому автори дослідження зазначили, що досі залишається нез'ясованим питання про походження "гоббітів". Ймовірно, це можуть бути низькорослі представники Homo erectus's або ж невідомий рід Homo. Раніше повідомлялося про те, що такого самого висновку дійшли учені з Токіо, які опублікували своє дослідження наприкінці минулого року. Вони також дотримуються думки, що флореські "гоббіти" є окремим видом.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький