ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Герою-земляку з Ізяслава відкрили меморіальну дошку

Право відкрити меморіальну дошку Олександру Кушніруку було надано його рідними та близьким
Depo.
1 вересня 2015 15:57
ФОТО: depo.ua
Герою-земляку з Ізяслава відкрили меморіальну дошку
Герою-земляку з Ізяслава відкрили меморіальну дошку

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу Ізяславської райдержадміністрації, 1 вересня в Ізяславському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа № 2, ліцей" ім.О.Кушнірука відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Олександру Кушніруку.

Офіцеру Збройних сил України, який загинув на сході країни, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність держави, випускнику закладу, який відтепер носитиме його ім'я.

захід до навчального закладу завітали перші особи району, батьки та рідні Олександра Кушнірука, його бойові побратими, друзі.

Перед учасниками меморіального заходу виступили бойовий побратим Олександра Кушнірука підполковник Руслан Шворніков та ініціатор спорудження меморіальної дошки Катерина Кропивко.

Право відкрити меморіальну дошку Олександру Кушніруку було надано його рідними та близьким, серед яких його батьки, дружина та доньки, родичі.
Освячення меморіальної дошки провів благочинний церков Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук.

Про Героїв АТО читайте більше на Depo.Хмельницький