ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Герой АТО з Ізяславщини увічнений на меморіальній дошці

Меморіальна дошка на честь загиблого героя з Ізяславщини з'явилась на будівлі НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - дитячий садок", де навчався герой
Depo.
4 серпня 2015 15:23
ФОТО: depo.ua
Герой АТО з Ізяславщини увічнений на меморіальній дошці
Герой АТО з Ізяславщини увічнений на меморіальній дошці

Днями відбулося урочисте відкриття пам'ятної дошки на честь лейтенанта 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України Олега Довгого, загиблого під час проведення антитерористичної операції на сході України. Про це із посиланням на прес-службу Ізяславської РДА пише Depo.Хмельницький.

Пам'ятку розмістили на будівлі Щуровецького НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - дитячий садок", в якому навчався боєць. З ініціативою про встановлення меморіальної дошки на честь Героя виступив педагогічний колектив сільського навчального закладу. Ідею освітян підтримала місцева громада й органи виконавчої влади Ізяславщини.

Військовослужбовець 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади вирізнявся міцним характером, був ініціативним, відповідальним, принциповим у виконанні визначених завдань. Був патріотом, любив рідну Україну. І з життя пішов як герой, захищаючи її.

Цей пам'ятний знак красномовніше будь-яких уроків розповідатиме учням, якою ціною здобувається право вільно жити у своїй країні.

Героїзм лейтенанта Довгого вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.

Почесне право відкрити меморіальну дошку надали бойовим побратимам Героя.

Більше про вшанування героїв АТО читайте на Depo.Хмельницький