Гендиректор Google Україна розповів, як зробити контент більш українським

Що треба робити, аби у пошуковику з’являлося більше контенту рідною мовою
Depo.
27 вересня 2016 09:17
ФОТО: depo.ua
Гендиректор Google Україна розповів, як зробити контент більш українським
Гендиректор Google Україна розповів, як зробити контент більш українським

Директор Google Україна Дмитро Шоломко пояснив основні причини, чому популярний пошуковик часто видає на українські запити російськомовний контент, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Главком.

Шоломко вважає, що Google - лише "дзеркало", яке відображає не лише співвідношення україномовного та російськомовного контенту у мережі, а й мовні вподобання користувачів.

Аби пошуковик видавав більше результатів українською, потрібно спершу "підчистити" російськомовні налаштування на своїй сторінку Google, а також у браузері і навіть у своєму комп'ютері.

"До нас, наприклад, було дуже багато претензій щодо того, чому, мовляв, я шукаю українською мовою, а мені видає російські результати? Я кажу: чуваки, а сторінка Google якою мовою у вас налаштована? А браузер якою мовою у вас стоїть? А операційна система якою мовою у вас працює? Усі ці індикатори дуже сприймаються системою і впливають на пошук. Дуже багато людей досі користуються російською мовою в інтерфейсах. Я, наприклад, ніколи не користувався російською мовою в налаштуваннях, у мене завжди весь інтерфейс був українським",- порадив Шоломко.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт