Гастрономічний фестиваль у Кам'янці відбудеться "на зламі" зими - весни

Впродовж трьох днів вируватиме BestCookFest-Podillia

Майстер-класи провідних фахівців кулінарного мистецтва, презентації тематичних страв від гостей з-закордону та іменитих гастрономічних закладів і розважальна програма – все це готує для кам’янчан і гостей міста фестиваль ресторанних технологій BestCookFest-Podillia з 28 лютого по 2 березня, передає Depo.Хмельницький.

Цього року, після Києва, Харкова та Львова, фестиваль приймає туристичний комплекс "Ксенія", що в с. Врублівці. Організаторами виступає Український кулінарний союз (УКС) та Слобожанська гільдія кулінарів УКС. Однак проходитиме все в мальовничому куточку Поділля і Кам'янці зокрема.

За словами судді національних кулінарних конкурсів у Хорватії, Туреччині, Македонії, члена Асоціації кулінарів "Західна шеф-група" Галини Локай, на фестиваль запрошені такі поважні гості, як президент Всесвітньої асоціації спільнот шеф-кухарів Томас А. Гуглер, координатор арабського сектору ICC, президент Асоціації Taste of Peace Саркіс Якубян, почесний довічний член Всесвітньої асоціації спільнот шеф-кухарів WACS від Словенії Ізток Легат та інші почесні судді міжнародних конкурсів.

У фестивалі-конкурсі беруть участь всі бажаючі кухарі зі стажем чи юніори. Номінації уже визначені - це ресторанний сервіс, практичний клас (закуски, супи, овочеві страви, страви з риби,  морепродуктів і м’яса), арт-клас (цукрові квіти, художня робота з тіста, карвінг), змагання барменів. З собою потрібно мати весь кухонний інвентар та продукти. А от місцем для приготування і необхідною технікою всі будуть забезпечені. 

Відомо, що серед конкурсантів - гості з різних куточків України, Чорногорії, Сербії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Македонії, Греції, Туреччини, Молдови, Саудівської Аравії, Словенії, Маврикії, Ізраїлю та Албанії. 


У рамках фестивалю передбачено не лише гастрономічний конкурс, але й екскурсії містом для гостей заходу, культурно-мистецька програма, фаєр-шоу у нічній фортеці.

BestCookFest-Podillia - це чудова нагода продемонструвати свій досвід, познайомитися з відомими у цій сфері людьми, набратися нових знань і довести, що Поділля - наймальовничіший регіон з неповторним колоритом і багатою кулінарією.

Нагадаємо, у Хмельницькому стартував Х Міжнародний фестиваль "Хмельницький КамерФест", який триватиме до 10 березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький