Габаритно-ваговий контроль на дорогах Хмельниччини вже дав перші вагомі результати
Починаючи з 24 травня на автошляхах області посилили контроль за дотриманням вагових параметрів
На Хмельниччині вчора, 24 травня, розпочалося спільне відпрацювання автошляхів працівниками Укртрансбезпеки, Нацполіції та патрульної поліції, передає Depo.Хмельницький. Лише за один день піймали 14 порушників.
Про проведення таких відпрацювань, метою яких є виявлення порушників габаритно-вагового контролю на новозбудованих та відремонтованих автошляхах області домовилися на нараді в ОДА, що відбулася днями. Вирішено, що необхідно посилити контроль за здійсненням габаритних перевезень і у зв’язку з підвищенням температурних показників, аби попередити руйнування доріг.
Як повідомив Depo.Хмельницький начальник Придністровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Віталій Дзюба, 24 травня на автошляхах області, за дорученням голови ОДА Сергія Гамалія, додатково встановлено два цілодобових пости, вісім постів здійснюють габаритно-ваговий контроль.
До проведення такої роботи задіяні також співробітники Чернівецького та Тернопільського управління. Крім того, в режимі патрулювання працюють 3-4 екіпажі із представників Нацполіції, патрульної поліції та Укртрансбезпеки. Основна увага під час здійснення такої роботи приділяється кар’єрам.
Так, лише за один день контролюючі органи виявили 14 порушників габаритно-вагового контролю. Також за перегруз вагою в 55 тонн оштрафували перевізника. Йому нараховано 954 євро та складено акт про перевищення вагових обмежень на понад 20%, що передбачає штрафну санкцію у розміри 34 тис. грн.
Нагадаємо, порушник габаритно-вагових норм з Хмельниччини сплатить 160 тис. грн штрафу.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький