Формування ОТГ: Хмельниччина займає лідируючі позиції

За підсумковими результатами 2018 року Хмельниччина випередила Житомирщину і зайняла перше місце у рейтингу областей щодо формування об'єднаних громад

За підсумковими результатами 2018 року щодо формування ОТГ, Хмельниччина зайняла перше місце, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією Хмельницького ЦРМС.

Як уточняють в Хмельницькому центрі розвитку місцевого самоврядування, загальний рейтинг складається із шести показників, серед яких загальна кількість ОТГ та тих, які об'єдналися. Також враховується площа області вкрита громадами, кількість ОТГ із чисельністю населення менше 5 тисяч осіб, відсоток населенні,яке проживає у громадах відносно загальної кількості жителів області. Ще одним показником є відсоток площі області вкритої перспективним планом. За цим показником Хмельниччина - на першому місці.

"Третє місце у нас за відсотком покриття громадами території області, а четверте - за кількістю громад, що об'єдналися, або в яких відбулося приєднання. П'яте місце Хмельниччина займає за відсотком населення, яке проживає в об'єднаних територіальних громадах, сьоме - за кількість ОТГ чисельність жителів яких менша п'яти тисяч. Восьме місце за загальною кількістю об'єднаних територіальних громад, але цей показник у рейтингу не враховується," - пояснює директор Хмельницького ЦРМС Сергій Яцковський.

Отож, за підсумковими результатами 2018 року, Хмельниччина зайняла перше місце у рейтингу областей щодо формування об'єднаних громад.

Торік відбулися перші вибори у Шаровечківській, Білогірській, Улашанівській, Новоставецькій та Ямпільській об'єднаних територіальних громадах. Шляхом приєднання Варварівської сільської ради утворилася Славутська міська ОТГ, а також відбулося приєднання сільських рад у декількох громадах області.

Нагадаємо, Дунаєвецька міська та Летичівська селищна ОТГ - серед переможців Всеукраїнського конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #рейтинг